Kontakt a dohoda:

Ak Vám stačí všetko to, čo ste sa dočítali o tom doteraz a viete, že by ste to radi skúsili, tak sa nám ozvite. Máme záujemcov o registráciu do katalógov aj takých, čo nám píšu neustále, že potrebujú nové a nové projekty rozniesť po internete. A vracajú sa k nám aj po roku, lebo to zrejme zmysel má. Linkami budujeme GOOGLE PAGERANK a ten čím je vyšší, tým viac dáva aj ostatným systémom najavo, že je web kvalitný a dôveryhodný. Pagerank si ľahko zmeriate prostredníctvopm  www.pagerank.sk a nie je prekvapením, že niektoré weby sú aj roky na nule.

Kontakt

Prosí, napíšte ak je Váš záujem o naše služby. Nových registrátorov už neprijímame. Náš okruh ľudí počíta od 15 do 25 ľudí. Chceme dať príležitosť všetkým priateľom, ktorí stáli pri vzniku a mali záujem spolupracovať.  My fungujeme a žijeme, preto napíšte stručne a netreba vôbec formálne, čo potrebujete a dokedy. Platba je možná na slovenské, aj české účty.  Všade máme zastúpenie, veď naši registrátori priatelia sú z oboch štátov.

 

ozveme sa Vám!

Formulár je nasmerovaný na adresu zakladateľa tohto webu Viktora. Náš team je zložený z nasledovných kolegov - priateľov: Tomáš, Peter, VS, Mata, Pavlína, Tomáš, Henrich, Jiří F, Jiří R., Martin CZ, Vaporeon a iné príležitostní.  Ozveme sa Vám po prijatí Vašej požiadavky.