Ako to prebieha?

cenníkVy máte stránky a potrebujete o nich dať vedieť, nech sa o nich hovorí, prípadne nech naberá Váš eshop vo svete internetu na hodnote mena a nech sa o ňom hovorí. Skúste to s nami a v priebehu mesiaca je na googli vidieť výsledok, že sa o Vás hovorí oveľa viac.

Vy nám pošlete Váš web - link a pár slovo ňom, emailovú adresu, ktorú môžu katalógy zaspamovať svojimi potvrdeniami a schváleniami liniek. My vyhotovíme popis podľa jazyka katalógov a tiež ostatné materiály pre registráciu. Necháme si to u Vás schváliť (kontakt cez email) a zvolíme vhodného registrátora, zaregistrujeme stránku.

Prvoradý je už dnes všade Google. On udáva smer a práve jeho si skoro každý volí, ak niečo hľadá. Preto treba na neho zaútočiť čo najskôr, nech nie ste pozadu a nech Vaša konkurencia ktorá príde po Vás nemala náskok vyšší ako pri Vašej doterajšej snahe.

Cenník:

Ohľadom cien pre začiatok podotýkame, že pokiaľ ste eshop a predávate tovar, je nás dosť na to, aby sa našiel niekto z nás, čo ho Vaša ponuka osloví. Máme však aj peňažné vyjadrenie našej práce. Občas ide o hodiny práce. Brigáda sa študentom zíde, a naši registrátori sú všetko skúsení študujúci chalani, ktorí sa vyznajú vo svojom odvetví a vo svojich kategóriách. Ceny sú však dohodou, takže sa dá vždy dohodnúť. Mimo to kombinácie balíčkov sú taktiež dohodnuteľné. Sekcie CESTOVANIE a ZÁBAVA a INTERNET majú u nás najviac registrátorov, preto je k nim možné vyhotoviť zľavu. Tiež sú najžiadanejšie.

Nekomerčné odkazy:
35 SK  (slovenské)  katalogov - 120 CZK - 4 €
35 CZ (české) katalogov - 120 CZK - 4 €
+ ku objednávke oboch register do 15 PL katalogov s anglickým popisom zdarma

25 PL  (poľské)  katalogov - 150 CZK - 5 €
- popisek v polskiem jezyku.

Komerčné odkazy:
25 SK (slovenské) katalogov - 100 CZK - 3,4 €
25 CZ (české)  katalogov - 100 CZK - 3,4 €
+ ku objednávke oboch register do 10 PL katalogov s anglickým popisom zdarma

25 PL (poľské) katalogov - 165 CZK - 5,5 €
- popisek v polskiem jezyku.

Bonus vyhľadávače a register do nich:
Ku každej registrácii vždy platí register do minimálne 8 vyhľadávačov typu Google, Yahoo a podobne. Toto je zdarma a samozrejmosť.

 

Upozornenie:

Ak udávame počet katalógov 35, vždy je ich minimálne 40. Nie vždy totiž katalóg a jeho správca má dobrú náladu. Občas narazíme na veľký katalóg aj takého typu ako zoznam.sk a azet.sk (ale teraz nemyslíme na tieto konkrétne prípady) a podobne, kde nám link neschvália aj keď je správne napísaný, všetko je podľa pravidiel. Niekedy môžeme registrovať konkurenciu toho, čo server katalógu podporuje a link nepotvrdia. Preto je dobré mať ešte zálohu v tých katalógoch navyše. Zaručujeme tak, že Vás zaregistrujeme ako treba a ako sme sľúbili.